poniedziałek, 20 kwietnia 2015
Sprawa oczywiście dotyczy ostatniego wydarzenia – fenomenu w historii mediów społecznościowych. Pojawienie się pierwszy raz Prezydenta RP na YT. Dokładniej – na kanale Łukasza Jakóbiaka – 20m2. Dla tych co dalej nie wiedzą "o co kaman". Opiszę wszystko pokrótce( wtajemniczeni mogą rollować do OPINII!):

Historia:
9 kwietnia 2015 Łukasz, jak zawsze zresztą to robi, wstawił zwiastun swojego nowego filmiku KLIK! Zresztą sam go udostępniłem na swoim profilu facebookowym! Tego samego dnia powstał ten wpis, przez który cała sytuacja zaczęła brnąć w złym kierunku:


Miało się okazać, że wcale ich TAK WIELU nie było:Pojawił się filmik:

Okazało się, że wypowiedź sztabów z II obrazka są zwykłym trollingiem stworzonym przez anonimowego twórcę. 

Zresztą Łukasz wstawia screen'a, w którym potwierdza swoją wersję zapraszania WIELU kandydatów.


I na końcu filmik rozwiewające pozostałe szepty wokół całej sprawy:Opinia

Powiem szczerzę, że cały świat zaczyna mnie coraz bardziej przerażać. Mówię to z wielkim ciężarem na sercu. Nie chodzi nawet o całą sytuację na wschodzie i Wielkiemu P, który pcha świat ku wojnie. Nie chodzi nawet o to co dzieję się tutaj – w Polsce. Chodzi o to co dzieje się z ludźmi – ogólnie. Przeraża mnie to, że zauważane jest dzisiaj tylko to co złe, najgorsze i podłe. Ludziom sprawia przyjemność szukanie druczków, faktów, pomyłek na temat drugiej osoby. PO CO? by się DOJEBAĆ.

Jakóbiak spełnia swoje marzenie przy okazji dając ludziom ciekawe doświadczenie i wiedzę. Facet sprowadza, jako jedyny w Polsce PREZYDENTA tego kraju do swojego SHOW. Niektórzy okrzyknięci fani mobbingów i pastwienia się nad swoimi pracownikami, byli szefowie dużych telewizji jeździli do Belwederu pięknie ubrani i wypachnieni by taki wywiad przeprowadzić, by ukłonić się w pas i wyjść z kwitkiem.Nie. Tutaj nie dostrzega się tego fenomenu. Tutaj sprawdza się czy aby NA PEWNO WIELU zaprosił. Czy to nie była ustawka? Na bank dostał za to dużo hajsu! Jest w sztabie PO? Zdjęcie z Tuskiem oto dowód! – przerażające. Serio. Bardzo.

Ja to widzę tak: to miała być bardzo prosta sytuacja WIN – WIN. Łukasz sprowadza Bromka na YT(wow – robi to jako pierwszy w PL = fejm dla niego), a Prezydent ma z automatu promocję wizerunku wielkiego luzaka – zdobywa poparcie młodzieży, z którą ma POWAŻNY problem. A wyszło tak, że to Łukasz ma poważny problem. Z wpisu Moniki Czaplickiej dowiedziałem się, że w poniedziałek stracił ponad 13 000 subskrypcji. Ciekawe ile będzie wstawał wizerunkowo po tym wywiadzie. Miało być pięknie, a wyszło… 

0 komentarze:

Prześlij komentarz